Meist

Eesti põhimeeskond

Power2X Eesti mitmekülgse taustaga põhimeeskond annab ettevõtmisele kindluse. Selle projektiga otseselt seotud isikud esindavad üle 150-aastast turvalise ja tõhusa juhtimise kogemust kapitalimahukate ja keerukate projektide arendamisel, ehitamisel ja käitamisel. Nende mitmekülgne taust projektiarenduse, varade käitamise, investeerimise ja nõustamise vallas keemia-, energia-, taastuvenergia-, O&G- ja tööstusgaaside sektorites tagab usaldusväärse ja kestliku mõju Eesti uuele energiasektorile.

Peter Daemen

Project Executive

Jonathan Carpenter

VP Projects

Philippe Peccard

EVP Development

Clare Harris

EVP NWE & Nordic

Andy Thain

EVP Delivery & Operations 

Franco Magnani

EVP Commercial & Trading 

POWER2X MEESKOND

Power2X arendab suuremahulisi dekarboniseerimisprojekte, keskendudes puhtale vesinikule, ammoniaagile ja metanoolile ning omades mitmekesist projektiportfelli üle kogu Euroopa (sealhulgas MadoquaPower2X, ca 500 MW rohelise ammoniaagi tootmisüksus Portugalis ja ErasmoPower2X, gigavatt-skaalal päikeseenergia ja rohelise vesiniku tootmise projekt Hispaanias). Power2X peakorter asub Amsterdamis, Hollandis. Ettevõttel on kasvav 70 spetsialistist koosnev meeskond. Power2X-i tegevust toetab rahaliselt CPP Investments, globaalne investeerimisühing, mis investeerib Kanada pensionifondi (CPP) kapitali.

Meie emaettevõttest: Power2X

Power2X on spetsialiseerunud suuremahuliste dekarboniseerimisprojektide arendamisele, keskendudes uutele energiakandjatele, nagu puhas vesinik, ammoniaak ja metanool. Ettevõttel on mitmekesine projektide portfell üle kogu Euroopa ning Power2X Consulting kaudu tegutsetakse ka konsultandina. Power2X-i peakontor asub Amsterdamis, Hollandis ja selle kasvav meeskond koosneb 70 spetsialistist. Ettevõtte projekte toetab rahaliselt CPP Investments, globaalne juhtiv pensionifond ja ülemaailmne puhta energia valdkonna investor.

Canada Pension Plan Investment Board (CPP Investments)

CPP Investments Sustainable Energies Group toetab Power2X-i, et olla arendatavate uute energiavarade pikaajaline vastutustundlik omanik-operaator. Oma ülemaailmses investeerimisportfellis keskendub ettevõte pikaajalistele investeeringutele, millel on tugev uue energia ja dekarboniseerimise potentsiaal. CPP Investments’i investeerimisportfelli kuuluvad ülemaailmsed ettevõtted, kes arendavad ja käitavad suuri kapitalimahukaid projekte taastuvenergia-, energia- ja keemiasektoris ning muudes tööstusharudes. CPP Investments toetab Power2X-i oma kogenud ettevõtete tugeva ökosüsteemiga, mida saab kasutada projektide õnnestumiseks.

Meie väärtused

Meie väärtused on aluseks sellele, kuidas kujundame ja hoiame suhteid üksteisega, äripartneritega ja meid ümbritseva maailmaga. Alates Power2X-i loomisest oleme initseerinud järjepidevaid arutelusid, mille käigus tekkinud kutsestandarditel on oluline roll, millised oleme indiviididena ja meeskonnana ning kuidas me töötame, inspireerime ja mõju avaldame. Meie individuaalsete väärtuste kohta loe lisaks ikoonile klõpsates. 

Energia

Energia paneb meie missiooni lendama! Näitame ümbritsevatele, mida saab ühiselt ära teha, et üleminekut kiirendada. Edu saame saavutada vaid siis, kui mõistame, mis meile energiat annab ja kuidas energiat teistele anda. 

Koostöö

Pühendunud ja kaasav koostöötamine nii oma meeskonnaga kui ka partneritega on heade suhete ja teadmiste tõhusa jagamise aluseks.

Ausus

Oleme ausad ja meil on kõrged kutsestandardid oma ettevõtte ülesehitamisel, inimeste kaasamisel ja pikaaegsete suhete hoidmisel äripartneritega.

Mõju

Soovime muuta koosolekuruumi sisuliseks juhtimisruumiks. Power2X kogukonna igakülgne kaasamine lahenduste kavandamisse ja elluviimisesse annab selleks võimaluse. 

Vastutus

Oleme pühendunud oma missiooni elluviimisele. Tunneme vastutust arendada nii organisatsiooni kui seal töötavaid inimesi. 

Rohkem infot Power2X kohta

Power2Xi ja teiste projektide kohta loe lisaks meie põhiveebist.

We use cookies. By confirming “Agreed”, you consent to their use. You can find our privacy policy under “Learn more”.